Turniej LoL UEPlay 2021 – PSUEP

Sprawdź wyniki oraz terminarz zespołu swojego lub swoich znajomych! Wspieraj ich i kibicuj im na każdym etapie turnieju, bo to właśnie tutaj będziemy publikować takie informacje!

Reguły turnieju?

Faza Grupowa:
Zostanie wylosowanych 6 grup (3 grupy 4-zespołowe, 3 grupy 3-zespołowe), a z każdej z nich po dwie najlepsze ekipy przejdą do kolejnego etapu. O kolejności w grupie decydują kolejno: wygrane spotkania w grupie, wynik spotkań bezpośrednich, małe punkty.

Faza Pucharowa:
Z 12 drużyn utworzą się 3 mini drabinki wg schematu, a spotkania będą miały format BO3:
Drabinka 1:
A1 vs B2
D1 vs E2
Drabinka 2:
B1 vs C2
E1 vs F2
Drabinka 3:
C1 vs D2
F1 vs A2
Jedynie zwycięzcy drabinek przejdą dalej!

Faza Finałowa:
3 najlepsze drużyny zagrają systemem każdy z każdym o miano NUMBER ONE

Faza grupowa

Grupa A

22.03
Excel Masters – Pitos Mejkers 0:1
Polanka Byznes – Term Team 1:0
24.03
Excel Masters – Term Team 0:1
Polanka Byznes – Pitos Mejkers 0:1
26.03
Excel Masters – Polanka Byznes 0:1
Term Team – Pitos Mejkers 0:1

TABELA
1.
Pitos Mejkers
3
3
+3
2.
Polanka Byznes
3
2
+1
3.
Term Team
3
1
-2
4.
Excel Masters
3
0
-3

Grupa B

22.03
Krwawe Banany – 5boys1smite 1:0
24.03
5boys1smite – Beczkowe Mocne 1:0
26.03

Beczkowe Mocne – Krwawe Banany 0:1
TABELA
1.
Krwawe Banany
2
2
+2
2.
5boys1smite
2
1
0
3.
Beczkowe Mocne
2
0
-2

Grupa C

22.03
Dinozaur Twojej Dziewczyny – My tu po nagrody 0:1
Bohaterowie Monaru – Stpk 1:0
24.03
Dinozaur Twojej Dziewczyny – Stpk 0:1
Bohaterowie Monaru – My tu po nagrody 0:1
26.03
Dinozaur Twojej Dziewczyny – Bohaterowie Monaru 1:0
Stpk – My tu po nagrody 0:1

TABELA
1.
My tu po nagrody
3
3
+3
2.
Dinozaur Twojej Dziewczyny
3
1
-2
3.
Bohaterowie Monaru
3
1
-2
4.
Stpk
3
1
-2

Grupa D

23.03
Palę Mocarz – Team LTK 0:1
25.03
Team LTK – Jest Dobrze Sports 0:1
27.03
Jest Dobrze Sports – Palę Mocarz 1:0
TABELA
1.
Jest Dobrze Sports
2
2
+2
2.
Team LTK
2
1
0
3.
Palę Mocarz
2
0
-2

Grupa E

23.03
WNPID GUROM – Razorbeaks 0:1
MonkaGigaEsports – Chillwagon 0:1
25.03
WNPID GUROM – Chillwagon 0:1
MonkaGigaEsports – Razorbeaks 0:1
27.03
WNPID GUROM – MonkaGigaEsports 0:1
Chillwagon – Razorbeaks 1:0

TABELA
1.
Chillwagon
3
3
+2
2.
Razorbeaks
3
2
+1
3.
MonkaGigaEsports
3
1
-2
3.
WNPID GUROM
3
0
0

Grupa F

23.03
Zabawa i Przyjemności – SKN degustacji alkoholi mocnych 1:0
25.03
SKN degustacji alkoholi mocnych – Traktory tr4ktora 0:1
27.03
Traktory tr4ktora – Zabawa i Przyjemności 0:1
TABELA
1.
Zabawa i Przyjemności
2
1
+2
2.
Traktory tr4ktora
2
1
0
3.
SKN degustacji alkoholi mocnych
2
0
-2

Faza pucharowa

Drabinka 1

1. runda pucharowa:
Pitos Mejkers vs 5boys1smite
Jest Dobrze Sports vs Razorbeaks

2. runda pucharowa:
Pitos Mejkers/5boys1smite vs Jest Dobrze Sports/Razorbeaks

Drabinka 2

1. runda pucharowa:
Krwawe Banany vs Dinozaur Twojej Dziewczyny
Chillwagon vs Traktory tr4ktora

2. runda pucharowa:
Krwawe Banany/Dinozaur Twojej Dziewczyny vs Chillwagon/Traktory tr4ktora

Drabinka 3

1. runda pucharowa:
My tu po nagrody vs Team LTK
Zabawa i Przyjemności vs Polanka Byznes

2. runda pucharowa:
My tu po nagrody/Team LTK vs Zabawa i Przyjemności/Polanka Byznes

Faza finałowa

Zwycięzca drabinki nr 1 – Zwycięzca drabinki nr 2
Zwycięzca drabinki nr 2 – Zwycięzca drabinki nr 3
Zwycięzca drabinki nr 3 – Zwycięzca drabinki nr 1