Turniej CS:GO UEPlay 2021 – PSUEP

Sprawdź wyniki oraz terminarz zespołu swojego lub swoich znajomych! Wspieraj ich i kibicuj im na każdym etapie turnieju, bo to właśnie tutaj będziemy publikować takie informacje!

Reguły turnieju?

Faza Grupowa:
Zostanie wylosowanych 6 grup (3 grupy 4-zespołowe, 3 grupy 3-zespołowe), a z każdej z nich po dwie najlepsze ekipy przejdą do kolejnego etapu. Gramy formatem BO1, a o kolejności w grupie decydują kolejno: wygrane spotkania w grupie, wynik spotkań bezpośrednich, małe punkty.
Faza Pucharowa:
Z 12 drużyn utworzą się 3 mini drabinki wg schematu, a spotkania będą miały format BO3:
Drabinka 1:
A1 vs B2
D1 vs E2
Drabinka 2:
B1 vs C2
E1 vs F2
Drabinka 3:
C1 vs D2
F1 vs A2
Jedynie zwycięzcy drabinek przejdą dalej!
Faza Finałowa:
3 najlepsze drużyny zagrają systemem każdy z każdym o miano NUMBER ONE

Faza grupowa

Grupa A

10.03
Silver 5 – 0spiny2terminy 0:16 (w.o.)
Kustosze Tequila – Niebieskie Kondory 1:16
12.03
Silver 5 – Kustosze Tequila 0:16 (w.o.)
0spiny2terminy – Niebieskie Kondory 11:16
14.03
Silver 5 – Niebieskie Kondory 1:16
0spiny2terminy – Kustosze Tequila 16:4
TABELA
1.
Niebieskie Kondory
3
3
+35
2.
0spiny2terminy
3
2
+23
3.
Kustosze Tequila
3
1
-11
4.
Silver 5
3
0
-47

Grupa B

10.03
Kapsle Kapsa – TurboBuch 4:16
12.03
TurboBuch – Rzucam Pyrkę 16:14
14.03
Rzucam Pyrkę – Kapsle Kapsa 4:16
TABELA
1.
TurboBuch
2
2
+14
2.
Kapsle Kapsa
2
1
+0
3.
Rzucam Pyrkę
2
0
-14

Grupa C

10.03
Bestie z BDG – Galaktyczne Knury 16:2
Spontan Gaming – Cla 16:5
11.03
Bestie z BDG – Spontan Gaming 16:0
Galaktyczne Knury – Cla 16:0 (w.o.)
14.03
Bestie z BDG – Cla 16:0 (w.o.)
Galaktyczne Knury – Spontan Gaming 4:16
TABELA
1.
Bestie z BDG
3
3
+46
2.
Spontan Gaming
3
2
+7
3.
Galaktyczne Knury
3
1
-10
4.
Cla
3
0
-43

Grupa D

11.03
Los Bobros – Wataha 19:16
13.03
Wataha – B4gno 14:16
15.03
B4gno – Los Bobros 16:13
TABELA
1.
B4gno
2
2
+5
2.
Los Bobros
2
1
0
3.
Wataha
2
0
-5

Grupa E

11.03
PAPRYKARZE – Grube Ryby 9:16
NZSPO – Denciaki 16:9
13.03
PAPRYKARZE – NZSPO 16:0 (w.o.)
Grube Ryby – Denciaki 16:4
15.03
PAPRYKARZE – Denciaki 9:16
Grube Ryby – NZSPO 13:16
TABELA
1.
NZSPO
3
2
-6
2.
Grube Ryby
3
2
+16
3.
Denciaki
3
1
-12
3.
PAPRYKARZE
3
1
+2

Grupa F

11.03
No Big Deal Team – WCB18 16:0 (w.o.)
13.03
WCB18 – Jr. Banditos 16:0 (w.o.)
15.03
Jr. Banditos – No Big Deal Team 16:1
TABELA
1.
No Big Deal Team
2
1
+1
2.
WCB18
2
1
0
3.
 Jr. Banditos
2
1
-1

Faza pucharowa

Drabinka 1

1. runda pucharowa:
Niebieskie Kondory vs Kapsle Kapsa 16:11
B4gno vs Grube Ryby 16:14

2. runda pucharowa:
Niebieskie Kondory – B4gno  16:5

Drabinka 2

1. runda pucharowa:
Turbobuch vs Spontan Gaming 16:12
NZSPO vs WCB18 16:11

2. runda pucharowa:
Turbobuch – NZSPO 16:2

Drabinka 3

1. runda pucharowa:
Bestie z BDG vs Los Bobros 16:4
No Big Deal Team vs 0spiny2terminy 2:16

2. runda pucharowa:
Bestie z BDG – 0spiny2terminy 16:7

Faza finałowa

Niebieskie Kondory – Turbobuch 2 – 1 (16:8; 10:16; 16:12)
Turbobuch – Bestie z BDG 0 – 2 (:16; 8:16)
Bestie z BDG – Niebieskie Kondory 18.30, 21.03.2021 r.