Komisje – PSUEP

W ramach Parlamentów działają cztery komisje odpowiedzialne za różne aspekty pracy Parlamentu

Komisja ds. Projektów
Przewodnicząca: Zuzanna Wawrzyniak

Parlament  organizuje różne imprezy, eventy. Pieczę nad nimi sprawuje właśnie ta komisja. To właśnie jej członkowie rozmawiają z menagerami klubów i ustalają szczegóły umów. Tworzą również nowe projekty, tj. BOOKmerang, którego pierwsza edycja udała się w 100%.

Komisja ds. Współpracy z Biznesem
Przewodnicząca: Joanna Kozar 

Na Adapcie, Juwenaliach i Integraliach można było zobaczyć wiele banerów sponsorskich. Nie zrobilibyśmy tak dużo, gdyby nie ich wkład. Jednak żadna firma nie przyszła do nas z ofertą sponsorowania naszych wydarzeń. Wszystkie kontrakty, kontakty przechodzą przez osoby należące do tej komisji. Oprócz tego przekazują do informacji publicznej oferty pracy, bądź staży u naszych partnerów.

Komisja Dydaktyki i Jakości Kształcenia
Przewodnicząca: Wiktoria Walkowiak

Zmiany w zakresie dydaktyki na naszej uczelni są opiniowane lub kreowane właśnie przez tę komisję. Jej członkowie pilnują porządek prac PSUEP-u, nadzorują członków komisji i rad wydziałów, wybranych z ramienia Parlamentu. Pewnie niektórzy z Was mieli problemy na UEP-ie z różnych przyczyn. Do nich zawsze możecie się zgłosić!

Komisja ds. Informacji i Promocji
Przewodnicząca: Jagoda Sokołowska

Sześć fanpage’ów na Facebook’u, czy Insta Story PSUEP-u są jednymi z wielu dróg kreowania wizerunku Parlamentu. Ich prowadzenie jest rozplanowywane na spotkaniach KIiP-u. Stoiska i akcje promocyjne przeprowadzane na terenie uczelni. Rozpowszechnianie projektów i dostosowanie strategii marketingowych to główne zadania tej grupy ludzi.