Adapt – PSUEP

Właśnie zaczynasz studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, ale w mieście jesteś zupełnie sam, znajomi z liceum porozjeżdżali się po całej Polsce i martwisz się, że będziesz miał problem z aklimatyzacją na nowej uczelni? Głowa do góry!

Każdego roku organizujemy dla Ciebie coś, co rozwieje Twoje wszelkie obawy. Poznasz wiele nowych osób rozpoczynających studia na naszej Uczelni, jeszcze przed początkiem roku akademickiego poczujesz wolność studencką!

Ten wyjątkowy obóz integracyjny dla studentów pierwszego roku odbędzie się w tym roku między 4, a 9. września w Łazach.  Zapewniamy nie tylko liczne imprezy tematyczne, ale również różnorodne szkolenia i warsztaty, lecz przede wszystkim liczy się wspólna integracja. Będziecie mieli możliwość zapoznania się z ofertą organizacji studenckich działających na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Rekrutacja na obóz Integracyjny ADAPT zaczyna się już podczas rekrutacji na studia i już wtedy będziecie mogli zgłaszać swoją chęć wyjazdu na specjalnie wystawionym stoisku. Pamiętajcie jednak, że ilość miejsc na wyjeździe jest ograniczona!

Gwarantujemy niezapomnianą zabawę i dobrze spędzone ostatnie chwile wakacji! 😀